• Nederlandse Saab 9-5 App voor iPad


    Voor liefhebbers van het eigenzinnige automerk Saab is eerder deze maand de Nederlandstalige Saab iPad App beschikbaar gekomen.

    In deze iPad App van app ontwikkelaar ITnext wordt de nieuwe Saab 9-5 voor het voetlicht gebracht: de eerste auto van de Scandinaviërs sinds Victor Muller er met de scepter zwaait. Naast foto- en videomateriaal van de nieuwste 9-5 Estate en 9-5 Sedan biedt deze app nog veel meer materiaal om je aan te verlekkeren en kun je zelfs een proefrit aanvragen.

    De App is gericht aan de toekomstige rijders van de laatste Saab 9-5. Op het moment dat je de Saab App start, betreed je de wonderlijke wereld van het Scandinavische automerk. Eerst wordt je welkom geheten door Victor Muller zelf. Hij is trots de auto te mogen introduceren, die de wederopstanding van het merk Saab belichaamt. Daarna kun je de virtuele galerij doorlopen waar je je kunt vergapen aan de vele foto’s en video’s over Saabs historie, de laatste technische snufjes en de complete line-up van 2011.

    Lees op de nieuwspagina van app ontwikkelaar ITnext meer over de Saab iPad App.
    Of download hem direct GRATIS uit de App Store van Apple.

    Bron: Persbericht van ITnext